Kurucular

 • İsmail Hakkı DOĞAN
  Özgeçmiş

  1966 Trabzon Sürmene doğumluyum. Evliyim 1 kız 1 erkek çocuk babasıyım TÜRK VE TRABZON MİLLİYETCİSİYİM.

  Eğitim:Sürmene Oylum ilkokulu 4 Levent sultan Selim orta okulu feriköy eşref aydın Lisesi İstanbul üniversitesi işletme Kadiköy özel kabiem türizim otelcilik işletme 1994 yilinda fantazi tekstil ticaret ltd Şti aile şirketinde bayan elbise üretimi ve tasarımi 2004 Kurduğum MODEM tekstil türizim sanayi Yönetim kurulu başkanlığı Laviana markasi ile bayan giyim üretimi ve tasarımi yapmaktayim.

  www.laviana.com.tr

  Kariyer:Laviana couture uluslar arasi ticaret bağlantilari olan Avrupa Ortadoğu Afrika Balkanlar’ a Rusya‘ ya ihracat yapiyorum Özoylumlular İnşaat Turizim Petrol Otomobil AŞ kurucusu ve hissedarı yönetim kurulu başkani İYİPARTİ STK tekstil komisyonu Başkani MHP partisi Üsküdar İlce MHP üsküdar da işadamlarından sorumlu komisyon başkanlığı (MHP yürütmekte olduğum görevlerımden istifa ettim )Sürmene Oylum beldesi kültür ve yardimlaşma Derneği yönetim kurulu başkanliğini yapiyorum. İstanbul Trabzon fedarayonunda yönetim kurulunda görev yapiyorum.

  Üyelikler:Trabzon Spor Platformu kurucu üyesi Trabzon fikir Sanat Platformu kurucu üyesi Osmanbey Tekstil İşadamlari Derneği (OTİAT) yönetim kurulunda Ticari birimler başkanlığı İstanbul Ticaret Odası üyesi İtkip İhracatcilar Birliği üyesi Trabzon spor 10204 nolu delegesi.

 • Levent SEKBAN
  Özgeçmiş

  1971 Trabzon Sürmene doğumlu, doğduğundan beri Trabzonspor taraftarı, 2004 ten beri TRABZONSPOR' un 11498 nolu üyesidir.

  Ailesi: Merhum babası, Edebiyat Öğretmeni, Lise Müdürü 1976-1997 arası KTÜ Genel Sekreteri, merhum annesi Matematik Öğretmenidir. Kısacası binlerce öğrenci yetiştirmiş Eğitimci bir ailenin oğlu, Sekban Ailesinin 3 çocuğunun en küçüğüdür. Evli, bir oğlu var. Çok iyi derecede İngilizce bilir.

  Eğitim: İlkokulu, Trabzon Cudibey ilkokulu(1976-1981) Liseyi ,İstanbul Nişantaşı Işık Lisesinde okudu..(81-87) YüksekÖğrenimi YILDIZ Teknik Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Mühendisliğinde tamamladı.(87-93) Yeditepe Üniversitesi MBA işletme masterı yaptı.(99-2000)

  Kariyer: 25 yıllık Bilgisayar Bilimleri Mühendisi (93-2018); Bilişimci -Yönetim Bilişim Sistem Uzmanı- EkonoStratejist -İşadamı Levent Sekban, 1993 ten beri faaliyet gösteren, Dünyada 34 ülke, Türkiye de 80 ilde Kuyumculuk Sektörüne‘ yönelik 6000 i aşkın firmada ürettiği yazılımları kullandıran, İstanbul, Ankara Antalya ve Yenibosna/İst de noktaları olan, M&L YAZILIM ADLI firmanın kurucu ortağı ve halen CEO sudur.

  www.mlbil.com       www.mlyazilim.com

  Siyasetçi-Fikir Adamı Levent Sekban;
  3 yıllık Tam Bağımsız Siyasetçidir.Türk siyasetine Tam Bağımsız Mv adayı kavramını sokmuştur. Haziran 2015 de İstanbul 1.Bölgeden Tam Bağımsız Mvekili adayı oldu.. Seçimlerde ve halen süren Tam Bağımsız ,Siyasi Ve Kültür hayatında, Siyaset Felsefesi, Eğitim,Ekonomi, Kültür,Sanat, İş hayatı, Bilişim Ekonomisi, Ekoloji, Tarih, Spor, Spor Yönetimi alanında ve bu konularda üretilmiş Toplumsal politikalardan oluşan ,Analiz,Çözüm önerileri, İlkeleri ,Evrensel değerler ve Projelerinden meydana gelen “ Sekbanasihatname “ adlı eserini Türk Milletine anlatmaktadır. Herhangi bir Siyasi Parti üyesi değildir.Tam Bağımsız Türkiye Sevdalısıdır. Atatürk ilkelerini hayatında uygulayan "Hakk'a Bağlı Tam Bağımsız " dünya görüşüne sahiptir.

  www.leventsekban.com       www.leventsekban.kim

 • Harun ÖZDEMİR
  Özgeçmiş

  1966 Trabzon Şalpazarı Doğumlu. İlkokulu Fidanbaşı köyünde, Ortaokul ve Liseyi İstanbul Maltepe Orhangazi lisesinde, Üniversiteyi Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme lisans bölümünde bitirdi. 

  Sporcu ve Spor Yöneticisi: Dsi spor da 1980-92 yılları lisanslı futbol oynadı. 2011- 2014, İstanbul DSİ Spor kulübü yönetimine seçildi, Basketbol şube kaptanı olarak Türkiye Üçüncü liginde olan takımı Türkiye İkinci profesyonel lige taşıdı. Türkiye 2. Profesyonel Basketbol Ligi Basket Şube kaptanlığını Emeklilik nedeniyle bırakınca Basketbol A takımı lağv edildi. 2010- 2013, TFF İstanbul bölgesi saha komiserliği yaptı. 2016-2018, Devam ediyor. Kırk yaş üzeri Kartal Özbalkangücü Futbol takımında Santrfor, Vateran ligi. Lisanslı Futbolcusu. 

  Siyasetçi: 1988, Anap Kartal Gençlik Kollarında, merhum Adnan Kahveci' nin isteği ile siyasete başladı. 1996 -2002, Anap Samandra Belde Başkanlığı, 2007 Yılındaki Genel seçimlerde, DP İstanbul 1. bölge Milletvekili Adayı. DP İstanbul İl Yönetim Kurulu üyeliği. 2014. Yılı Yerel Seçimlerinde Chp parti yönetimi nin davetiyle İstanbul Sancaktepe İlçesinden Belediye başkan aday adayı oldu.

  Sivil Toplum Önderi: 1993, Trabzon Şalpazarı Fidanbaşı köyü Dern Kurucu Bşkan. Vk. 1995, 1999, Trabzon Şalpazarı Dernekler Birliği Kurucu Başkanlığı, 1998, Sancaktepe Samandra Karadenizliler Derneği kurucu başkanlığı, 2004, Sancaktepe, Samandra Trabzon Şalpazarı Ağasarlılar derneği başkan Vk. 2004- 2009, Trabzon Şalpazarı dernekler Federasyonu kurucu ve 1. 2. dönem Genel Başkanlığı. 2008, Bakırköy Trabzon Büyükliman derneği kurucu yöneticisi. Trabzon Dernekler Federasyonu Kurucu Yöneticisi. Karadeniz Sivil Toplum Federasyonu (KASTOP) Kurucu Yöneticisi. 2010, İstanbul Trabzon Federasyonu Kurucu ve Genel Başk Vekilliği. Halen Görevde. 2011, Karadeniz Konfederasyonu (KARKON) Kurucu ve Genel Başkan yardımcısı. Halen Görevde. 2016, Trabzon Fikir Spor Sanat Platformu Kurucusu. 2017, Kartal Demokratlar Birliği Kurucusu. 

  Yazar:  Ağasar kültür ve araştırma dergisinin ilk üç sayısını çıkarıp yayın hayatına kazandırdı. Sis Dağının Çocukları Kitabı nın Yazarı. Makaleleri Ulusal ve yerel Gazete, Dergi, İnternet sitelerinde yayınlanmaktadır.

  Girişimci:  Ağasar yapı gıda turizm tekstil ve otomotiv A.Ş. kurucu ortağı. Sonra kapatıldı. 2015 _ 2018, Kartal Belediyesi iştirak şirketi Kurtursaş şirketi yönetim kurulu üyeliği ve yönetim kurulu başkanlığı 2018, Şubat, Kartansaş şirketinde yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır.

  Kamu Yöneticisi: İstanbul DSİ de Kamu da yirmidokuz yıl, 1985-2014. Yılları arasında, İnşaat kontrolü, Beton Zemin Laborantı, Şantiye Şefi, Sosyal Hizmetler Müdürlüğü İdarecilik yaptı. Üst düzey büyük İnşaat projelerin kontrolü. Denetçisi olarak çalıştı. 

  Sendikacı:  Dsi de Tes iş II. No lu Şubede bir dönem, İşçi sağlığı ve iş güvenliği işyeri temsilciliği görevi yaptı. 2014 yılında DSİ den kendi isteği ile emekliye ayrıldı.

  Yabancı Dil: B1. Konuşma seviyesinde İngilizce yazar ve konuşur. 

  Trabzon Spor Kongre Üyesi. Dsi Su Vakfı üyesi. Evli üç Kız çocuğu babasıdır.

 • İlker Demir
  Özgeçmiş

  İlker Demir, 14 Mayıs 1988’de Trabzon’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Trabzon’da tamamladı. Yine Trabzon Kanuni Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. Üniversiteyi İstanbul’da Kadir Has üniversitesi Hukuk bölümünde okudu ve 2012 yılında mezun oldu.
  İyi düzeyde ingilizce bilmek de ve mesleği avukatlık olmasına rağmen, tekstil üzerine ticaretle uğraşmaktadır. Seril Tekstil San. Ve Tic. Ltd. Şti. Kurucu ortağıdır. İstanbul ticaret odası ve Bursa ticaret odası üyesidir.
  Ayrıca iyi bir araştırmacı ve tarih sevdalısıdır.
  Her zaman türlü fedakarlıklar gerektiren, konusu Trabzonspor olan hiç birşeyden geri durmamış, armanın menfaati için herşeyi yapmaya hazırdır. Evli ve Nisa adında bir kız çocuğu babasıdır.

 • Deniz Erçin
  Özgeçmiş

  Tüm öğretim yaşamımı Trabzon’da olmak üzere sırasıyla Cudibey İlkokulu, Kanuni Ortaokulu, Özel Köşk Lisesi ve Karadeniz Teknik Ünivesitesi İnşaat Mühendisliğinden mezun olarak tamamladım.

  Kendi şirketimi kurarak kaba inşaat imalatları üzerine imalatlar yaptım. Taahhüt sektöründe Karayolları, Belediyeler, Köy Hizmetleri vb idarelere çeşitli altyapı ve üstyapı işleri yaptım ve halen devam etmekteyim.
  Proje bazında bazı firmalara Proje Koordinatörlüğü de yapmaktayım.Evliyim. Koyu Trabzonsporlu ve genç üye bir oğlum var. İstanbul’da ikamet etmekteyim.Trabzonspor Klübü 6905 sayılı kongre üyesiyim.

 • Kökten Köktuğ
  Özgeçmiş

  1974 Trabzon doğumluyum.İlk, Orta ve Lise eğitimini Trabzon'da tamamladım.
  İstanbu Teknik Üniversitesi(İTÜ) İnşaat fakültesinden mezun oldum.
  Son 11 senedir Ereğli Demir Çelik Fabrikalarında İnşaat ve Bakım Başmühendisi olarak görev yapmaktayım. Evli ve bir kız çocuk babasıyım.